PIERWSZA ROCZNICA ODRODZENIA KLANU [PCTT]

 

Dokładnie rok temu rozpoczął się trzeci proces odradzania klanu. Trwał on około dwóch miesięcy. Pierwsza dokładna data, z czasów odradzania się klanu to 19 czerwca, jednak pierwsze osoby dołączyły do klanu około 15-17 czerwca. Samo „stare” forum powstało dzięki graczowi ImLazy, 22 czerwca. Obecnie w klanie nie ma nikogo, kto by pamiętał ówczesne wydarzenia. Rocznica odrodzenia się klanu, to rocznica porównywalna, a być może nawet przewyższająca swą rangą rocznicę powstania klanu. Czemu? Ponieważ obecna tj. „trzecia generacja” klanu jeszcze, z naciskiem na słowo „jeszcze”, nie „wymarła”. W chwili obecnej, kto może, powinien przypomnieć sobie proces odradzania klanu oraz osoby, mające wkład w życie tego klanu. Wszystkie kłótnie powinny zostać odłożone na bok, powinniśmy się jednoczyć. Nie tylko obecni klanowicze, ale także ci, którzy z jakiegoś powodu opuścili klan. Dawne urazy, czy nieporozumienia, należy zapomnieć, ponieważ nie są one w stanie wpłynąć na nową historię klanu.

 

 

Ja 14TP,jako założyciel oraz były dowódca PCTT, przepraszam Orsona, za to, że nikt nie poinformował go o zmianach w klanie oraz za to, że z powodu zmian stracił wiele pieniędzy, by założyć Akademię PCTT2.

Przepraszam także obecnych członków klanu OATOM, bo szczerze mówiąc w chwili obecnej spór pomiędzy tymi klanami jest całkowicie nie potrzebny, głupi i dziecinny.

Przepraszam osoby, które po odejściu z klanu czują się tak, jak gdyby klan „im coś odebrał” – mam na myśli osoby, które włożyły swoje serce oraz poświęciły czas i pieniądze na rozwój klanu.

 

Oprócz tego, że przepraszam powyżej wymienione grupy, dziękuję wszystkim osobom, które pomagały rozwijać się klanowi, a przede wszystkim, z racji święta, dziękuję wszystkim osobom, które miały wpływ i coś do powiedzenia podczas odradzania się klanu.

 

Jak pisałem wyżej, święto Odrodzenia się Klanu, to rocznica być może nawet większa niż rocznica powstania klanu. W ten czas wszystkie spory i kłótnie, powinny zostać zapomniane, a już na pewno te, które nie mają żadnego sensu oraz znaczenia i w żaden sposób nie mogą wpłynąć na rozwój klanu.

 

 

Przeszłość zaczyna się dziś!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież