W dniu wczorajszym na serwerze pojawiła się nowa wersja World of Tanks. W wersji 0.8.8 poza wieloma zmianami zmieniono także sposób w jaki instaluje się mody.

Oto paczka podstawowych modów które przydają się na polu walki: XVM oraz połączone z nim mod celownika J1mB0's i POGs contour mod.

 

Celownik:

Pokazuje czas przeładowania, odpowiednio skonfigurowany pokazuje celownik serwerowy i klasycznie po prawej stronie pozostałe HP naszego czołgu.

eewrw34

POGs contour mod:

A co to ? Contour mod to nowe ikonki zamiast klasycznych. W wersji którą polecam pokazują podstawowe dane na temat czołgów:

Tier czołgu, następnie w prawym górnym rogu penetrację najlepszego dostępnego działa jakie może dany czołg mieć. Poniżej penetracji pokazane są wartości pancerza dla wieży i niżej dla kadłuba.Od prawej do lewej jest to: pancerz z przodu, z boku i po lewej pancerz z tyłu. Na sylwetce czołgu jest pokazana liczba HP jakie posiada dany czołg.

Dzięki XVMowi mamy też hit counter zliczający trafienia.

we324233e

XVM:

Zło wcielone ;) XVM to wtyka którą jedni przeklinają, inni kochają. Pokazuje ilość bitew jaką kto ma na koncie, rating gracza i procent zwycięstw.

gf

Paczka którą przygotowałem jest gotowa do wgrania do res_mods i to wszystko. Po wgraniu jest tam katalog FONTS. W nim jest czcionka. Klikając na niej prawym przyciskiem pojawi się opcja ZAINSTALUJ. Wystarczy ją zainstalować aby wszystko działało bez zgrzytów.

Link do paczki z modami: link 16 MB

Komentarze   

0 # profile 2018-11-02 11:46
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież