Doszedłem do wniosku, że skoro nie wszyscy wiedzą gdzie można sprawdzić swoje statystyki, wrzucę kilka stronek z których ja korzystam :)


Na początku zaznaczę, że (chyba) każda z tych stron wymaga poprawnego zakończenia sesji w wocie - nie zamykamy aplikacji poprzez Alt + F4, tylko zwyczajnie wychodzimy z gry / odłączamy się od serwera. Dopiero po tej czynności nasze statystyki z ostatniej sesji będą aktualne.

 

 1. WOTINFO (http://wotinfo.net/en)

Strona na chwilę obecną najczęściej wykorzystywana przeze mnie. Najbardziej przypadła mi do gustu pod względem interfejsu oraz możliwości. (Wcześniej jako jedna z nielicznych stron pokazywała statystyki (np. wn8) na danym czołgu.)

Jak się odnaleźć?


Na początek wybieramy opcję wyszukiwania graczy (tę opcję zamierzam opisać) lub klanu:


1. Widok, który jest przedstawiony na screenie.2. Ostatnie statystyki, przyjemny przekrój :)3. Według mnie jedna z ważniejszych opcji - podgląd ostatnich naszych osiągnięć. Jeśli wchodzimy regularnie to mamy przedstawione tutaj wykresy opisują ostanie sesje (np. dzień dzisiejszy, wczorajszy itp.)


Tak, innych dni nie wstawiałem, bo siara :D nie szło, koniec tematu :D
4. Sprawdźcie swoje wyniki na Waszych czołgach! :)


2. Karta gracza (http://blog.wot-ts.pl/karta-gracza/)

Również bardzo przyjemna strona. Pozwala sprawdzić swoje osiągnięcia (np. z danego dnia) na konkretnych czołgach. Czyli już więcej nie będziecie musieli instalować modów do wota, żeby sprawdzić swoje wyniki z danego dnia na danym czołgu. Od tego mamy Kartę gracza! :D

Jedynym minusem strony jest to, że czasami długo wczytują się dane :/

Na tej stronie w celu odnalezienia najważniejszych informacji praktycznie nie jesteśmy zmuszeni do przechodzenia w inne podstrony. Wszystko znajdujemy na miejscu, wystarczy kliknąć odpowiednie, interesujące nas pola.


Wyszukiwanie gracza:Najważniejsze informacje:
Jeśli zjedziemy niżej i w miarę regularnie odwiedzimy (bądź ktoś odwiedzi) nasz nick na tej stronie, to będziemy mogli sprawdzić konkretne wyniki z konkretnych czołgów z poszczególnych okresów czasu ;)
Resztę znajdziecie sami :)
3. Wot-life (http://wot-life.com/)

Strona, która idealnie nadaje się do sprawdzania postępów w klanie ;)


Wybór między opcją GRACZ / KLAN:
I spojrzenie na klan. Świetnie widać daty ostatnich bitew, można sprawdzać, który gracz był najbardziej aktywny w ciągu ostatniego miesiąca i wiele, wiele innych :D

// oczywiście nie mam żadnych korzyści z reklam powyższych stron. Polecam je tylko dlatego, że sam z nich regularnie korzystam i uważam, że sprawdzają się świetnie ;)

Komentarze   

0 # profile 2018-11-02 11:38
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież