swowpfrpre

Do 13 listopada można zdobywać darmowe premium do kont w World of Tanks i World of Warplanes.

Aby tego dokonać wystarczy zainstalować WoWP: World of Warplanes

Po pobraniu i zainstalowaniu gry logujemy się tym samym kontem które mamy w World of Tanks. Tym samym dlatego, że od niedawna konta w grach WG.net są zunifikowane i korzystając z tylko jednego można będzie grać w całą serię 'World of ....'. Co ważne poza tym konto premium które mamy aktywne w jednej z gier automatycznie jest do wykorzystania w każdej innej ( czyli także w World of Tanks i nadchodzących World of Battleships ).

 

Teraz najważniejsze: grając w WoWP do 13.listopada za pewne osiągnięcia dostajemy tokeny. Jest to tymczasowy odpowiednich golda w World of Tanks. Za tokeny można kupić konto premium.

Za każde pierwsze zniszczenie samolotu przeciwnika, celu naziemnego i wygraną bitwę dostajemy po 10 tokenów/golda. Kolejne 20 tokenów dostajemy za zniszczenie 3ciego samolotu, celu naziemnego lub wygranie trzeciej bitwy. I za wygranie 10tej bitwy lub zniszczenie 10tego samolotu lub celu naziemnego dostajemy 50 tokenów.

Policzmy: można dostać 3 x po 10 tokenów, 3 x po 20 i 3 x 50. Dziennie daje to darmowe 240 tokenów czyli odpowiednik 240 golda na dzień.

Miesiąc konta premium kosztuje 2500 golda. W ciągu 22 dni jesteśmy w stanie uzbierać na 2 miesiące konta premium.

 

Co jeszcze czeka dla beta testerów WoWP:

  • za wylatanie minimum 100 bitew w fazie Alpha i Beta dostajemy specjalne emblematy
  • za wylatanie minimum 700 bitew w fazie Alpha i Beta dostajemy specjalny samolot
  • cały zarobiony XP po premierze i wyczyszczeniu kont zostanie oddany graczowi do wykorzystania na doświadczenie dla załogi
  • oznaczenia na samolotach oznaczające trafne bombardowanie i zestrzelone samoloty pozostaną po czystce

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież